Pompe Per Lyerje

Detajet e produktit

Pompe per lyerjen me boje te siperfaqeve te ndryshme si muri, stola, tavolina, karrige e te tjera, Arrin edhe kendet me te ngushta, Teper praktike dhe e lehte ne perdorim, mjafton thjesht te mbushni rezervuarin me bojen qe deshironi dhe te ndizni pompen, Ju do keni siperfaqe qe duken si te reja ne vetem pak kohe. Fuqia: 650 W.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.