Lekundese Me Varje

Detajet e produktit

Lekundese me varje, Per ju qe doni te kaloni minuta relaksi dhe qetesie kudo ndodheni, Me nje dizanj elegant qe i pershtatet cdo ambienti, Ndertuar nga material hekuri nderthurur me celik rezistent, Vjen se bashku me jasteket per tu mbeshtetur per me shume komoditet dhe rehatine tuaj, Ideal teksa lexoni libra, degjoni muzike apo navigoni ne tabletin tuaj, Dimensione: 203 x 106 cm


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.