Set Kolltuk Me Ajer

Detajet e produktit

Set me kolltuk + pupe me ajer Intex, me nje dizanj modern dhe komfort per rehati maksimale, Ndertuar nga materiale eco-miqesore eshte i lehte per tu fryer, Mund ta perdorni ne ambientet e brendshem apo ato te jashtme ku doni te kaloni minuta qetesie, Teper i lehte dhe praktik cka e ben te pershtatshme per ta marr me vete edhe ne udhetimet tuaja, Kooltuku permban edhe nje xhep te posacem per te vendsur pijet tuaja, Dimensionet e kolltukut: 99 x 130 x 76 cm, dimesionet e pupit: 64 x 28 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.