Revoflex Xtreme

Detajet e produktit

Revoflex Xtreme eshte seti i duhur per ju qe deshironi te keni trupin ne forme, Ju mund të stërviteni cdo dite duke forcuar muskujt tuaj të sipërm, të mesëm, të ulët dhe anësorë të barkut, ideale edhe per gjoks, shpinë, krahë, shpatulla, kofshë dhe vithe, Mund të zgjidhni midis 6 niveleve të ndryshme të trajnimit dhe 44 ushtrime të ndryshme dhe ne kete menyre te përshtatni stërvitjen ne menyre qe te keni trupin tuaj te persosur. Mund ta beni mjaft thjeshte ne komoditetin e shtepise suaj, I pershtashem per meshkujt dhe femrat.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.