Beres Petullash

Detajet e produktit

Beres petullash, Nje pasije qe do sjelle argetim por edhe lehtesoje punen ne kuzhinen tuaj, Dizenjuar posacerisht per berjen e petullave me forme dhe te mbushura me cokollate, sheqer, arra e te tjera qe te gjithe i pelqejme kaq shume, Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te hidhni brumin e pergatitur tek paisja, ta mbani siper tiganit me vajin e nxehur dhe te shtypni butonin, Petullat do kene formen e deshiruar dhe do jene gati ne vetem pak caste, Pergatisni lehte dhe shpejt, Material plastike i sigurt per shendetin, Teper praktik dhe i thjeshte edhe ne pastrim.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.