Mbajtese Frutash

Detajet e produktit

Mbajtese per frutat dhe perimet me 4 kate, Per organizimin me te mire te kuzhines suaj, Material plastike me dizanj kaq te vecante me thurje per ti shtuar me shume bukur ambientit tuaj! Me permasa: 45 x 78 x 30.5 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.