Mbajtese Erezash

Detajet e produktit

Set me 7 mbajtese erezash, Me 3 te medha per mbajtjen e sheqerit, kripes, kafes dhe 4 me te vogla per ereza te ndryshme sipas deshires, Te bardha me dizanj dekorativ me zemra dhe shkrimin " Love" , materiale prej porcelani, Vijne te vendosura ne nje mbajtese inoks, Ideale per perdorim vetjake ne cdo kuzhine.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.