Set Tapete Per Tualet

Detajet e produktit

Set me 3 tapete te vegjel per tualet, Ngjyre ciklamine me dizenjo dekorative me nje punim te vecante, Bere nga materiale tekstile qe thithin lageshtiren dhe nuk mbajne ere, teper te sigurta pasi nuk rreshqasin, Perfekte per shtepi, hotele, apo zyra.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.