Organizues Kepucesh

Detajet e produktit

Organizues Kepucesh, Dyfishojnë hapësirën tuaj duke i rregulluar me kujdes këpucët njëren në krye të tjetrës. E ben teper te lehte edhe procesin e gjetjes se tyre, Perfekte per ti vendosur kudo: ne dollap, raftet e kepuceve apo edhe ne dysheme, Te pershtatshme per cdo lloj kepuce: femra, meshkuj dhe femije, Paketimi permban 6 cope, E përsosur për këdo që ka nevojë për më shumë hapësirë ne shtepi.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.