Xhezve Elektrike Sonifer

Detajet e produktit

Xhezve elektrike Sonifer Modeli: SF-3501, Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me kapacitet 4 filxhane kafeje, Me sistem mbrojtje nga mbinxehja, Material prej celiku inoks te cilesise se larte dhe doreze plastike rezistente ndaj nxehtesise, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen, Baze qe rrotullohet ne 360 grade, Fuqia 800 W, Gjatesia e kordonit elektrik: 0.6 m.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.