Set Me Tenxhere

Detajet e produktit

Set me 3 tenxhere gatimi, Perfekte per gatime te shumellojshme ne kuzhinen tuaj, material qeramike qe nuk ngjisin ushqimin dhe ruajne vlerat dhe shijen e tij, Dizanj modern ne ngjyre te kuqe, Vijne me kapaket perkates dhe doreza ergonomike per lehtesi gjate perdorimit, Ne permasat: 16, 18 dhe 20 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.