Blender Sokany

Detajet e produktit

Blender Dore Sokany Modeli: SM-5011 me nje teknologji me shpejtesi dhe efikasitet te larte, Ideal per pergatitjjen e supave, salcave te shijshme apo ushqimit per femijet, Material celik inoks i cilesise se larte, me 3 nivele te ndryshme shpejtesie, Fuqia 600W


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.