Set Thikash

Detajet e produktit

Set thikash 5 ne 1 per cdo perdorim ne kuzhinen tuaj, Permban 5 thika duke filluar nga me e medhja per prerje mishi dhe deri tek e vogla per perdorime me praktike, se bashku edhe me nje qeruese perimesh, Tehe mjaft te mprehta me doreza ergonomike dhe dizanj dekorativ me trendafila, Te thjeshta per tu pastruar.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.