Tenxhere Gatimi SINBO

Detajet e produktit

Tenxhere Gatimi SINBO Modeli: SCO-5044, Kodi: ZJ10966, Dizenjuar per gatimin e orizit ne menyre perfekte, E gjitha cfare duhet te beni eshte thjesht te vendosni sasine e duhur te ujit dhe orizit, Vjen me nje ene alumini me cilesi te larte dhe kapak qelqi transperent, Kapaciteti: 1 Liter, Fuqia: 400 W.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.