Vibro Shaper

Detajet e produktit

Vibro shaper eshte nje pajisje e cila ju duhet patjeter juve qe pelqen ta mbani trupin tuaj ne forme te perkryer gjithmone, Me teknologji të lëkundjes (vibrimeve) me kualitet të lartë, Mbështet qarkullimin e gjakut, ndihmon ne djegien e kalorive, yndyres, relaksimin dhe forcimin e muskujve, Gjithashtu mbron nyjet, ligamentet dhe eshtrat, Me programe te percaktuara dhe nivele kontrolli te shpejtesise fale telekomandes, Ekran i madh LCD që tregon shpejtësinë e dridhjes, kohës dhe kalorive të djegura, Aplikoni çdo ditë për vetëm 10 minuta, Ideale për stërvitjen totale të trupit në shtepine tuaj! Filloni programin tuaj personal te palesters tani!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.