Mbajtese Enesh Kuzhine

Detajet e produktit

Mbajtese enesh kuzhine Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine Me pjese ansore prej druri dhe mbajtese alumini Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte Gjithashtu anash ka mbajtese per gotat/filxhanet dhe per luge,pirune,thike. Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar

  Perdorues

  10/03/2019 06:45:00

  Cfare permasash ka