Beres Buke Hausberg

Detajet e produktit

Beres Buke Hausberg Modeli: HB-7535 Me nje dizanj modern dhe inovativ Me 12 programe gatimi per pergatitjen e bukes ne menyren me te lehte dhe pa mundim ne komoditetin e shtepise suaj Me kapacitet 900 gram Pajisur me ekran LCD Fuqia: 700 W


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.