Set Ngrenie Per Femije

Detajet e produktit

Nje set ngrenie kaq i bukur per vogelushet tuaja me nje filxhan te madh per pije, nje pjate dhe nje tas me lugen perkatese per supa apo ushqime te tjera Materiale rezistente qe ruajne ngjyren Me dizenjo kaq terheqese me ngjyra per ta bere procesin e ngrenies argetues ne te njeten kohe


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.