Batanije elektrike

Detajet e produktit

Batanije elektrike me material jashtazonisht te bute. Ju mban ngrohte gjate diteve te ftohta Shume e keshillueshme per personat qe vuajne nga reumatizmi, ftohjes dhe gripit. Me permasa 160*120 Cm Shtrohet poshte carcafeve. Ne ngjyre jeshile dhe te bardha


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.