Set Tualeti Me 6 Aksesore

Detajet e produktit

Nje set shume funksional modern dhe i nevojshem per tualet, me 6 aksesore te ndryshme: Kosh mbeturinash, mbajtese sapuni, mbajtese sapuni i lengshem, mbajtese furcash, mbajtese per shampon dhe nje furce pastrimi Vjen ne ngjyrat: e zeze, jeshile neoni dhe bezhe Me nje dizajn plot stil dhe elegance


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.