Mbajtese qesesh per plehra

Detajet e produktit

Kthejeni 1 qese te zakonshme,ne 1 kosh te vertete mbeturinash pa zene shume hapesire Me kete pajisje mjafton te fusni qesen e vendin e duhur,fiksojeni diku dhe do ju ndihmoje ne cdo rast Me kapak qe mund te mbyllet Mund ta perdorni ne kuzhine, lokale,banjo etj Material plastik


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.