ARIETE, FSHESE KORRENTI COMPACT

Detajet e produktit

Fshese korrenti e klasit A. Nga linjat elegante deri tek prakticiteti i vet, Red Compact, me vetem 700 W absorbim, redukton konsumin e energjise me kapacitetin me te larte aspirues duke hequr pluhurin dhe bakteret nga te gjitha siperfaqet. Kjo fshese me korrent eshte e pajisur me filtrin HEPA hipoalergjik, me mundesi per tu lare. Serbatori 2 litra.c


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.